يکشنبه, 9 فروردين 1394
           

پیوندها

منوی سایت

ورود به سایت
نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
کد عبور خود را فراموش کرده ام

گزیده اخبار
مدیر تولید شركت ابن البلد عراق از خط تولید موتور تیبا درمگاموتوربازدیدكرد
مدیر تولید شرکت ابن البلد عراق در بازدید از سایت شمالی مگاموتور ضمن تحسین فعالیت های مگاموتور در زمینه تولید قوای محرکه زمینه های همکاری با مگاموتور را بررسی کرد.
مهندس امیری سرپرست شرکت مگاموتور: با حمایت از صنعت می توان به روزهای طلایی خودروسازی بازگشت
مهندس مجید امیری سرپرست شرکت مگاموتور با بیان اینکه تحریم ها تهدیدی بود که توانستیم با مدیریت صحیح، تلاش و فعالیت همه پرسنل آن را به فرصتی برای پیشرفت و ارتقاء تبدیل کنیم گفت: تحریم ها فرصتی بود تا بار دیگر قدرت، توان و دانش مهندسان ایرانی را به دنیا ثابت کنیم.
دکتر لاله افتخاری در جمع بسییجیان پایگاه شهدای گمنام مگاموتور: فرهنگ انقلابی و اسلامی نقش تعیین كننده در تولید و صنعت كشور دارد
دکتر لاله افتخاری، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع بسیجیان پایگاه شهدای گمنام شرکت مگاموتور با تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و گرامیداشت روز بصیرت گفت: 9 دی نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که نشان داد جنس این انقلاب و نظام با تمام انقلاب ها و نظام های دنیا متفاوت است و رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی نیز در همین تفاوت هاست.
مهندس مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا: ارتقاء صنعت قطعه سازی در دستور كار قرار گیرد
مهندس سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جلسه ای که با حضور مهندس امیری سرپرست مدیریت مگاموتور و جمعی از قطعه سازان استان آذربایجان شرقی در مگاموتور برگزار شد، بر لزوم تقویت قطعه سازی داخلی و ایجاد بسترهای همکاری بیشتر بین قطعه سازان و خودروسازان تاکید کرد.
   

شرکت مگاموتور - تهران کیلومتر 18 جاده قدیم کرج - صندق پستی 344-13865 - کدپستی 13861
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211